کمتر از نیم ساعت تا تحویل سال جدید.

الان که خیلی به آغاز سال جدید نزدیک شدیم گفتم بدنیست از ذهنیتم درباره عید و شروع سال جدید بگم.

راستشو بخواید احساس میکنم روز عید یا لحظه تحویل سال هم مثل روزها و ساعت های دیگه خیلی عادیه.فقط ما یکم خوشحالی میکنیم به این خاطر که امید داریم تغییری رخ بده.

یه قسمتی از دعای تحویل سال هست که از خدا خواستار بهترین حال و اخوال هستیم و ازش میخوایم حالمون رو به بهترین حال تغییر بده.اما چقدر این اتفاق میوفته؟
اصلا چیزی تغییر میکنه که حال ما هم بهتر بشه.؟

نمیخوام خیلی بدبینانه به قضیه نگاه کنم یا فضا رو با حرفای افسرده تاریک کنم.اما واقعا به این قضیه خیلی فکر میکنم که حداقل این چندسال اخیر چه اتفاقات خوبی افتاده؟
چقدر حال من بهتر شده؟ با سال جدید چقدر اوضاع من بهتر شده و حالم رو خوب کرده؟؟؟

البته نمیخوام همه چیز رو بندازم گردن خدا یا زمونه یا هرچیز دیگه.خود ما هم قطعا تاثیر میذاریم توی روند تغییر حال خودمون اما میخوام بگم تغییر سال و شروع سال جدید چندان تاثیری نداره در بهتر شدن حال ما.(درست نمیگم؟)
فقط میتونیم این تحویل سال رو تشبیه کنیم به اون شنبه ای که میخوایم شروع کنیم به ورزش یا درس خوندن و یا هرتغییر دیگه.

تمام حرف من اینه که تا وقتی خودمون رو تغییر ندیم حالمون بهتر نمیشه حالا میخواد شروع این تغییر روز 1398/1/1 باشه یا 1398/12/29.(این یه حرف کلیشه ای نیست و من حداقل این چند روز که به عید نزدیک میشدیم خیلی به این موضوع فکر میکردم.)

به هرحال براتون آرزوی سالی خوش را دارم و امیدوارم شروع تغییر خودمون با شروع سال جدید انجام بگیره و حالمون بهتر بشه.(امیدوارم خودم هم بتونم به این حرفم عمل کنم!)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انشا پایه هفتم اخبار دانلود فایل حسام جت انبار مواد غذايي طراحی سیاه قلم چیست Raul Lorna آموزش زنبورداری و عسل درمانی